Skip to main content

Рекламні кампанії Facebook – це один із найкращих способів залучити потенційних клієнтів.

Але Facebook реклама часом буває складною. Тут є чому вчитись, і завжди є способи оптимізувати свої кампанії.

Тож, я склав чеклист, котрий можна використати для усунення поширених проблем, з якими стикаються підприємці, коли запускають рекламу у Facebook. Особливо, коли намагаються оптимізувати рекламні кампанії

Примітка. Перш ніж спробувати оптимізувати свої оголошення у Facebook, ви завжди повинні намагатися отримати принаймні 5-10 тисяч показів своїх оголошень. Потрібно мати достовірні дані, перш ніж розпочинати оптимізацію своїх оголошень.

Що робити, якщо ваша “Вартість за клік” (CPC) зависока.

✅ Спочатку перевірте показник клікабельності оголошення (CTR). Якщо ви помітили, що показник CTR нижче 1%, рекомендується переглянути рекламні оголошення та аудиторії, котрі ви вибрали.

✅ Перевірте, чи отримали ви негативні відгуки щодо своїх оголошень, оскільки це може погіршити їх ефективність.

✅ Погляньте на показник релевантності оголошень у Facebook. Якщо ви помітили, що вона низька, можливо, вам доведеться переглянути свої оголошення. Ви можете перевірити це у стандартному звіті “Ефективність та кліки”. Детальніше про показники релевантності я писав у статті Оцінка якості рекламного оголошення

✅ Спробуйте скопіювати оголошення та протестуйте їх із більшими бюджетами.

✅ Не бійтеся перевірити нову аудиторію, якщо все інше не спрацювало.

Що робити, якщо у вас низький показник кліків (CTR).

✅ Перегляньте свої рекламні оголошення. Можливо, вам потрібно спробувати абсолютно нові креативи, якщо вони гальмують ваш CTR. Спробуйте інші: Банер, Заголовок, Головний текст і тд.

✅ Перевірте місця розміщення оголошень у Facebook. Якщо ви використовуєте мобільні оголошення, ви можете спробувати запустити деякі настільні, або навпаки.

✅ Не забудьте перевірити свої оголошення за допомогою різних таргетингових аудиторій.

✅ Спробуйте додати різні кроки до своїх рекламних воронок, щоб спробувати підігріти аудиторію та познайомити її з вашим брендом.

Отримуєте багато кліків, але мало конверсій?

✅ Перевірте показник відмов сайту – по суті, кількість отриманих вами кліків та кількість переглядів сторінки, з ваших оголошень. Якщо показник великий – перевірте швидкість завантаження сайту

✅ Перевірте місця розташування трафіку. Наприклад, такі місця показу реклами як Audience network та миттєві статті, як правило, погано конвертують і тільки з’їдать бюджет.

✅ Перевірте свій сайт на UX. Насправді це може бути проблема з навігацією на веб-сайті, що спричиняє відвалювання трафіку.

✅ Перегляньте сам досвід користування сайтом і подивіться, чи можна щось покращити.

Ще не конвертуєте трафік? Спробуйте ці поради.

✅ Використовуєте власну аудиторію у Facebook? Переконайтесь, що вони правильно зібрані. Іноді з цим виникають проблеми.

✅ Переконайтесь, що у вас немає іншого рекламного кабінету Facebook, який спрямовує трафік на ту саму сторінку. Часом через це може виникати конкуренція оголошень

✅ Погляньте і перевірте, чи є у вас негативні відгуки про ваші оголошення.

✅ Виберіть найкращі оголошення та змініть оптимізацію з конверсії на покази. Потім ви можете спробувати зробити ретаргетинг з цих оголошень

✅ Спробуйте використовувати більш високі бюджети для своїх кампаній. А також, збільшіть ставку аукціону (bid cap). Можливо ви налаштували усе вірно і підібрали вірні креативи, але ви просто ще не потрапили до потрібних людей. Бо була занизька ставки чи рекламний бюджет.

✅ Якщо все інше не вдалося, змініть ціль рекламної кампанії на “Взаємодію з оголошенням”. Так ви побачите чи взаємодіють з вашими оголошеннями. І пізніше зможете повернутись до конверсії.

З уже наявними лайками, поширеннями і тд.

PS.

Хочете навчитись ефективно налаштовувати рекламу у Facebook чи Instagram?

Долучайтесь до курсу Facebook Швидкі результати:

Чи до FBX Club. Якщо ви уже працюєте з рекламою і шукаєте спільноту крутих експертів.

Leave a Reply

Close Menu