Я настільки захоплений даною публікацією, що часто не потрапляю по клавішах. Доводиться постійно виправляти опечатки. То ще, мабуть, доза кофеїну за сьогодні дається в знаки 🙂

Минулого тижня я анонсував старт подкастів на тему реклами в  Facebook та маркетингу загалом. І хоч публікую даний подкаст пізно, але вчасно, тобто в четвер… Наступний подкаст буде значно швидше. По часу.

І так, кожного тижня я публікуватиму такі подкасти. Це велике зобов’язання для мене. Та впевнений, що так зможу ще більше ділитись власним досвідом.

Ви дізнаєтесь з подкасту:

  • Майбутнє платного трафіку для бізнесу. Чому потрібно вести онлайн бізнес так само, як ви ведете офлайн.
  • Чому важливо вибудовувати стратегію та систему рекламних кампаній. Довіра до Вас – це те що виведе ваш бізнес у верх.
  • Точки дотику з вашою цільовою аудиторію, так як холівуд збирає касові збори
  • Чому трафік це не панацея, та до чого тут рис та рисові поля?

Окрім того, з 24 листопада розпочинається групове навчання онлайн курсу з Facebook Advertiser. Останній такий набір проводився біля року тому. Наступний набір може бути через декілька місяців. Або і років 🙂

Так чи інакше, на черзі новорічні свята. В цей час, завжди найактивніші продажі. І якщо ви хочете вивести ваш бізнес на новий рівень, щоб ваша реклама принесла Вам значні результати – раджу розпочати навчання прямо зараз. Переходьте по цьому лінку та приєднуйтесь (клацніть тут, щоб перейти)

Ну і якщо ви в пошуках нової професії, котра дасть вам змогу жити місяцями на тропічних островах, то це саме те, що вам потрібно. Facebook маркетолог наразі дуже юажана професія. Хороших рекламщиків насправді мало.

Свого часу, я сидів на острові з $3 в кишені. Мені доводилось їхати в джунглі, щоб зірвати бананів. Їсти ж щось потрібно…  Жартую. Їсти було що. Та банани справді рвав 🙂 І справді залишився $3 на малому тропічному острові.

Та зараз не про це. Суть в тому, що саме реклама в Facebook  дала мені змогу подорожувати. Дала мені змогу прокидатись  вранці о 8-й годині, з хорошим настроєм. Знаючи, що не треба іти на роботу. Колись дуже бісило приходити на роботу сонним. Тоді ненавидів увесь світ… Одного разу, будучи в США, я навіть розбив машину  у сонному стані… Після чого, ще був на суді. Треба написати про це статтю, що скажете?

Повертаючись до суті, саме реклама в Facebook одне з основних моїх джерел доходу. Щомісяця, я з командою працюю над крутими проектами. І чесно, просто кайфую від цього. Особливо від приємних відгуків від клієнтів. Ось гляньте пару слів від Антона та Олександра по проекту надувних гамаків.

Я більше практик, ніж теоретик. В курсі даю тільки практику, котру ми застосуємо одразу ж в роботі. І зараз, саме час почати навчання. Не завтра. Не з нового року. А саме зараз. Хочете бути першими – дійте одразу!

реклама в Facebook Що ж, дякую за прослуховування подкасту. Якщо він тобі сподобався, я буду дуже вдячний почути твій відгук. Напиши пару слів в коментарях, що було цікаво. Чи який інсайт ти отримав(ла). Я читаю та відповідаю на кожен.

До зустрічі через тиждень 🙂

Іван “подкасти рулять” Князевич.

Leave a Reply