І ось статистика, яка викликає занепокоєння:

Дослідження показують, що, перш ніж поширити чи прокоментувати публікацію у Facebook, 70% людей насправді ніколи не читають далі заголовку.

Це означає, що приймаючи рішення щодо того, клікнути на оголошення чи ні, 70% користувачів керуються лише тим, наскільки вдало написаний заголовок.

І про яку справедливість може йти мова?!

На щастя, у вас є можливість провести декілька A/B тестів, аби відшукати саме той заголовок, який вплине на рішення користувача дочитати ваше оголошення до переможного кінця.

Заголовки ваших оголошень можуть суттєво впливати як на коефіцієнт клікабельності, так і на ціну за клік реклами у Facebook. Ось приклад спліт-тесту, який провели в Scoro, щоб дізнатись, який тип заголовка спрацює найкраще: той, який починається з заклику до дії, чи той, у якому перераховані властивості продукту.

Оголошення з вищим коефіцієнтом клікабельності мають нижчку ціну за клік? – Джерело: Scoro

 

Деякі з наших найефективніших рекламних заголовків були визначені за допомогою ґрунтовного A/B-тестування 4-6 різних варіантів заголовків.

Ми дійшли висновку, що найкращі результати були отримані саме тоді, коли текст оголошення, текст зображення та заголовок транслювали однаковий інформаційний посил, а іноді навіть і повторювали одне і те ж повідомлення різними словами.

 

Властивості вашого продукту можуть творити дива у заголовку Facebook-реклами

Ось ще один чудовий приклад оголошення з потужним заголовком від компанії Shopify:

Гарний заголовок може змусити вас перейнятись ідеєю

Нещодавно, у розділі “Запитай нас про що хочеш” на Inbound.org, фахівці з оптимізації коефіцієнту конверсії одностайно визнали, що хороший рекламний текст все-таки має значення.

На запитання: “Якої найпоширенішої помилки припускаються люди, що працюють над веб-сайтами?” Піп Лайа відповів: “Вони [маркетологи] не звертають уваги на важливість трансляції переконливої ціннісної пропозиції на усіх ключових сторінках, жахливий копірайтинг”.

Не повторюйте аналогічних помилок при створенні реклами у Facebook.

Пишіть. Якісні. Рекламні. Тексти.

А в цому вам допоможе ось ця методичка: “Як писати рекламні пости в Facebook”

Ваша черга! Поділіться вашими думками та напрацюваннями.